O nás

Firma LYGRE, spol. s r. o. byla založena v roce 1991. Po celou dobu své činnosti se věnuje problematice televizního a satelitního příjmu na všech úrovních. Provádíme instalace v rodinných i nájemních domech, v hotelích a různých institucích. Příklady naší práce jsou: Hotel BOBY Brno, Hotel International Brno, Hotel Slovan Brno, televizní a video okruhy v budovách Parlamentu ČR v Praze, televizní antény ve Věznici Vinařice, dále provádíme údržbu společných televizních antén pro některé městské časti města Brna, pro ostatní správy nemovitostí a pro stavební bytová družstva (v Brně např. Družba, Máj, Mír, Průkopník).

Od roku 1997 provádíme montážní práce pro společnost InfoNet, a.s. a pro společnost InfoTel, spol. s r. o. v oblasti výstavby multifunkční sítě televizních kabelových rozvodů na území města Brna, od roku 2009 i v jiných lokalitách např. Blansko, Prostějov.

Dále jsme zajišťovali instalace a oživování pasivních i aktivních komponentů na kabelové síti v letech 2003-2008, tzv. upgrade sítí TKR v Brně, Ostravě, Olomouci, Uherském Hradišti, Zlíně, Vyškově, Třebíči a Hodoníně.

Od roku 2008 se také věnujeme montážím systémů SDH, FDDH, FTTH a montážím optických sítí na celém území ČR i v zahraničí.

V současné době, mimo prací v oblasti TV, DVB-T a SAT příjmu, provádíme jako subdodavatelé montážní a instalační práce na sítích TKR, systémech SDH, FDDH, FTTH a na optických sítích na celém území České republiky a v zahraničí např. na Slovensku, v poslední době také v Německu.

V roce jsme 2010 svoji činnost rozšířili o provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení a hromosvodů.

Za bezmála 30 let působení firmy na českém trhu, jsme v oboru telekomunikací získali značné zkušenosti, zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a seznamováni s novými technologiemi a montážními postupy v oboru.